Te koop Half vrijstaand huis Costa Del Sol Cabopino € 1.300.000,-
Ref.nr: RSOR4081291
Prijs: € 1.300.000,-

Te koop Half vrijstaand huis Costa Del Sol Cabopino € 1.300.000,-
Slaapkamers | 5 |
Badkamers | 4 |
Woonoppervlak | 256m² |
Leefruimte | m² |
Zwembad | ja |
Tuin | ja |
Parkeren | nee |
Airco | %lng_% |
Opslagruimte | %lng_% |
Lift | %lng_% |
Bouwjaar | |
Verdieping | |
Ligging: Eerstelijns golf, Dichtbij golfbaan, Dichtbij haven, Dichtbij winkels, Dichtbij zee, Dichtbij stad, Dichtbij scholen, Dichtbij jachthaven, Urbanisatie | |
Zonorientatie: Zuid West, West | |
Huidige Staat: Uitstekend | |
Zwembad: Privé | |
Klimaatbeheersing: Airconditioning, Warme A/C, Koude A/C, Open haard, Vloerverwarming, Vloerverwarming Badkamers | |
Uitzicht: Zee, Bergen, Golf, Weids, Tuin, Zwembad | |
Extra's: Overdekt terras, Inbouwkasten, Nabij vervoer, Privé terras, Satelliet TV, WiFi, Speelzaal, Berging, Bijkeuken, Ensuite badkamer, Jacuzzi, Dubbele beglazing, Domotics, Kelder, Optische vezel | |
Meubilering: Volledig gemeubileerd | |
Keuken: Volledig ingericht | |
Tuin: Privé, Fraai aangelegd, Eenvoudig onderhoud | |
Beveiliging: Omheind complex, Elektrische rolluiken, Deurbel met intercom, Alarmsysteem, 24-uurs beveiliging, Kluis | |
Parkeergelegenheid: Garage, Privé | |
Voorzieningen: Elektriciteit, Drinkwater, Telefoon | |
Categorie: Golf, Vakantiehuis, Luxe, Bestaande bouw, Modern |
Prijs: € 1.300.000,-
Meer informatie ›››
Dit huis is de beste eenheid van het complex omdat het uit vele speciale kenmerken bestaat die de andere huizen niet hebben. De op het westen gerichte oriëntatie biedt vanaf de middag zon en biedt een prachtig uitzicht op zee en de golfbaan. Gebouwd over 3 niveaus en in totaal 268m2. Bij binnenkomst in de woonkamer maakt het indruk met hoge plafonds, op maat gemaakte verlichting, speciale houten panelen, een op maat gemaakte zwarte design keuken, woon- en eetkamer, gastentoilet en toegang tot de tuin en het zwembad.
Alle ramen hebben als extra elektrische zonwering en ook is er een Toldo met wind- en lichtsensor toegevoegd. De gehele woning is voorzien van water- en energiebesparende vloerverwarming.
Op de eerste verdieping zijn nog 2 slaapkamers, die een badkamer delen en de hoofdslaapkamer met en suite luxe badkamer en een terras van 7m2 dat uitnodigt om te genieten van een prachtig uitzicht.
In het souterrain van het huis is er een apart gastenverblijf met nog 2 slaapkamers, een slaapkamer en een badkamer.
De garage voor golfbuggy's is groot genoeg om ook als opslag te gebruiken.
Hoogtepunten zijn onder meer: SISMO structureel systeem met dubbele isolatie van geëxpandeerd polystyreen voor aanzienlijke energiebesparingen, vloerverwarming in de badkamers en pre-installatie overal, vloer tot plafond hoge kwaliteit Cortizo Guardian zon dubbele beglazing met hoge energie-efficiëntie, speciale porseleinen vloeren aan de binnenkant, gepolijst kalkstenen vloeren buiten op de veranda's en terrassen die antislip zullen zijn, volledig ingerichte keukens met eiland- en Bosch-apparatuur en silestone-werkbladen Premiumkwaliteit badkamers met ROCA the gap porselein, zoutwaterzwembad met LED-verlichting.
Alternatieven

Te koop Half vrijstaand huis Costa Del Sol Benalmadena Costa € 1.200.000,-
