Te koop Penthouse Costa Del Sol Puerto Banús € 2.995.000,-
Ref.nr: RSOR2702528
Prijs: € 2.995.000,-

Te koop Penthouse Costa Del Sol Puerto Banús € 2.995.000,-
Slaapkamers | 4 |
Badkamers | 3 |
Woonoppervlak | 300m² |
Leefruimte | m² |
Zwembad | ja |
Tuin | ja |
Parkeren | nee |
Airco | %lng_% |
Opslagruimte | %lng_% |
Lift | %lng_% |
Bouwjaar | |
Verdieping | |
Ligging: Aan het strand, Dichtbij scholen | |
Zonorientatie: Zuid | |
Huidige Staat: Uitstekend, Onlangs gerenoveerd, Onlangs gerenoveerd | |
Zwembad: Gemeenschappelijk | |
Klimaatbeheersing: Airconditioning | |
Uitzicht: Zee, Bergen, Weids | |
Extra's: Overdekt terras, Lift, Inbouwkasten, Nabij vervoer, Privé terras, Zonnebank, Satelliet TV, Marmeren vloeren, Barbecue, Dubbele beglazing | |
Keuken: Volledig ingericht | |
Tuin: Gemeenschappelijk | |
Beveiliging: Alarmsysteem, 24-uurs beveiliging | |
Parkeergelegenheid: Privé | |
Categorie: Luxe |
Prijs: € 2.995.000,-
Meer informatie ›››
LUXE PENTHOUSE IN PUERTO BANUS
Dit is waarschijnlijk een van de beste eigendommen in Puerto Banus: indrukwekkende luxe en hoge kwaliteit. Volledig gerenoveerd met materialen van de beste kwaliteit en met veel speciale details zoals een privélift, de beste kwaliteit marmer in de badkamers, driedubbele beglazing, een enorm dakterras met een prachtig panoramisch uitzicht en nog veel meer.
De woning bestaat uit een grote woon-eetkamer met directe toegang tot een van de terrassen met een prachtig uitzicht op het centrale plein van Antonio Banderas en de zee, 4 zeer ruime slaapkamers, waarvan 2 met een eigen badkamer, een volledig ingerichte en uitgeruste keuken met hoogwaardige huishoudelijke apparaten.
De hoofdslaapkamer bevindt zich op de bovenverdieping met toegang tot het dakterras en het beste panoramische uitzicht. Er kan een ontspanningsruimte worden toegevoegd om te genieten van de beste sfeer in de zomer.
Uitstekende plek om het hele jaar door te wonen.
Bezichtigingen ten zeerste aanbevolen !!!!
Penthouse te koop in Puerto Banus - Marbella - Costa del Sol