Te koop Penthouse Costa Del Sol San Pedro De Alcántara € 249.000,-
Ref.nr: RSOR4250071
Prijs: € 249.000,-

Te koop Penthouse Costa Del Sol San Pedro De Alcántara € 249.000,-
Slaapkamers | 3 |
Badkamers | 2 |
Woonoppervlak | 151m² |
Leefruimte | m² |
Zwembad | ja |
Tuin | ja |
Parkeren | nee |
Airco | %lng_% |
Opslagruimte | %lng_% |
Lift | %lng_% |
Bouwjaar | |
Verdieping | |
Ligging: Dichtbij golfbaan, Dichtbij winkels, Dichtbij stad, Urbanisatie | |
Zonorientatie: West | |
Huidige Staat: Uitstekend | |
Zwembad: Gemeenschappelijk | |
Klimaatbeheersing: Airconditioning, Warme A/C, Koude A/C | |
Extra's: Overdekt terras, Inbouwkasten, Nabij vervoer, Privé terras, WiFi, Berging, Bijkeuken, Ensuite badkamer, Marmeren vloeren, Buurt van een kerk | |
Meubilering: Ongemeubileerd | |
Keuken: Volledig ingericht | |
Tuin: Gemeenschappelijk | |
Beveiliging: Omheind complex | |
Parkeergelegenheid: Ondergronds | |
Categorie: Goedkoop, Noodzakelijke verkoop, Luxe, Bestaande bouw |
Prijs: € 249.000,-
Meer informatie ›››
Een prachtig appartement op de bovenste verdieping met 3 slaapkamers in Cancela La Quinta, genesteld tussen de bruisende kustplaats San Pedro Alcantara en La Quinta, net aan de onderkant van de Ronda Road. Er is een parade van winkels en een supermarkt voor de deur en de accommodatie ligt op loopafstand van de stad. Puerto Banus ligt op slechts 5 minuten rijden, samen met vele lokale en internationale scholen. Golf is dichtbij te vinden in La Quinta, Guadalmina en Los Arqueros.
Gelegen op de tweede verdieping, een lift brengt u naar de eerste verdieping en er zijn een paar treden omhoog naar de ingang van het appartement. Het pand is op het westen gelegen en heeft een mooi terras dat toegankelijk is vanuit de open woonkamer met uitzicht op de bergen en de straat beneden. De keuken is volledig uitgerust met inbouwapparatuur. Er zijn 3 ruime slaapkamers waarvan de hoofdslaapkamer een ensuite badkamer heeft en toegang heeft tot het terras en daarnaast is er een familiedouche.
Er is een mooi groot gemeenschappelijk zwembad omgeven door gras en tropische tuinen en het pand profiteert van een ondergrondse parkeerplaats en een trastero.