Huis La Capellanía € 2.500.000,-
Ref.nr: RSOR4831102
Prijs: € 2.500.000,-
Huis La Capellanía € 2.500.000,-
| Slaapkamers | 5 |
| Badkamers | 5 |
| Woonoppervlak | 822m² |
| Leefruimte | 535m² |
| Zwembad | ja |
| Tuin | ja |
| Parkeren | ja |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | ja |
| Bouwjaar | |
| Verdieping | |
| Dicht bij winkels | |
| Nieuwbouw | |
| Privézwembad | |
| Zeezicht | |
| Panoramisch uitzicht | |
| Overdekt terras | |
| Lift | |
| Ingebouwde kasten | |
| Privéterras | |
| Speelkamer | |
| Berging | |
| Bijkeuken | |
| Badkamer en suite | |
| Bar | |
| Kelder | |
| Woonkeuken | |
| Privétuin | |
| Garage | |
| Meer dan één parkeerplaats | |
| Privéparkeerplaats | |
| Nieuwbouwproject |
Prijs: € 2.500.000,-
Meer informatie ›››
Luxe vrijstaande nieuwbouwvilla te koop in La Capellania, Benalmadena, met 180 graden zeezicht en een toplocatie aan de Costa del Sol.
Deze uitzonderlijke woning combineert Deens vakmanschap met hoogwaardige materialen en bouwtechnieken. Met 535 m² bebouwd op een perceel van 822 m² biedt de villa 5 slaapkamers en 5 badkamers, plus gastentoiletten, ideaal voor comfortabel wonen en ontvangen.
De hoofdverdieping heeft een open keuken en woonkamer met toegang tot royale terrassen, een BBQ-zone en een loungehoek bij het infinity pool. Boven bevindt zich de master suite met privéterras en extra ensuite slaapkamers. In de kelder is een garage voor twee auto's en flexibele ruimte voor een cinema, speelkamer of extra slaapkamer.
Een privélift verbindt alle verdiepingen. Dicht bij winkels, stranden, golfbanen, restaurants en Malaga Airport, in een gevestigde en gewilde omgeving.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français