Vrijstaande villa El Paraiso € 2.150.000,-
Ref.nr: RSOR5348803
Prijs: € 2.150.000,-
Vrijstaande villa El Paraiso € 2.150.000,-
| Slaapkamers | 5 |
| Badkamers | 4 |
| Woonoppervlak | 1776m² |
| Leefruimte | 282m² |
| Zwembad | ja |
| Tuin | ja |
| Parkeren | ja |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | nee |
| Bouwjaar | 1988 |
| Verdieping | |
| Zeezicht | |
| Privézwembad | |
| Aangelegde tuin | |
| Overdekt terras | |
| Privéterras | |
| Berging | |
| Bijkeuken | |
| Badkamer en suite | |
| Marmeren vloer | |
| Dubbele beglazing | |
| Fotovoltaïsche zonnepanelen | |
| Garage | |
| Zuidgericht | |
| Uitstekende staat | |
| Alarmsysteem | |
| Luxe |
Prijs: € 2.150.000,-
Meer informatie ›››
Deze vrijstaande villa in El Paraíso Medio combineert Andalusische charme met modern comfort en ligt op loopafstand van voorzieningen.
Op een verhoogd perceel geniet de woning van panoramisch kustzicht, met name vanuit de hoofdsuite op de bovenverdieping en het privéterras rondom. De lichte open woon- en eetkamer met open haard loopt door naar een grote overdekte veranda met glasgordijnen voor optimaal binnen-buitenleven.
De keuken is uitgerust met houten kasten, een kookeiland en ontbijthoek, plus een aparte wasruimte en een praktische berg-/slipperruimte. De indeling biedt veel flexibiliteit met een ruime gastensuite, een en-suite slaapkamer, twee extra gastenkamers met gedeelde badkamer, een gastentoilet en een kantoor.
Boven bevindt zich de master suite met dressing, luxe badkamer en toegang tot een privéterras met zeezicht. Buiten zorgen aangelegde tuinen, volwassen bomen en een vrij gevormd zwembad voor een prachtige setting, aangevuld met ruime parkeergelegenheid, een dubbele garage en een extra garage.
Extra’s zijn onder meer zonnepanelen, aerothermie, wateropslag, airconditioning en vloerverwarming. Een uitzonderlijke woning in een van de meest gewilde woongebieden van de Costa del Sol.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français