Los Flamingos

Vrijstaande villa Los Flamingos € 585.000,-

Ref.nr: RSOR5378227
Prijs: € 585.000,-

Vrijstaande villa Los Flamingos € 585.000,-

Slaapkamers3
Badkamers3
Woonoppervlak400m²
Leefruimte260m²
Zwembadja
Tuinja
Parkerenja
Liftnee
Bouwjaar2005
Dicht bij de golfbaan
Urbanisatie
Zuiden
Uitstekend
Recent gerenoveerd
Gemeenschappelijk zwembad
Privézwembad
Binnenzwembad
Verwarmd zwembad
Airconditioning
Centrale verwarming
Open haard
Zeezicht
Uitzicht op de bergen
Panoramisch uitzicht
Overdekt terras
Ingebouwde kasten
Privéterras
Fitnessruimte
Sauna
Padeltennisbaan
Tennisbaan
Bijkeuken
Badkamer en suite
Houten vloer
Marmeren vloer
Jacuzzi
Barbecue
Dubbele beglazing
Restaurant op het terrein
Volledig gemeubileerd
Volledig uitgeruste keuken
Privétuin
Onderhoudsvriendelijke tuin
Omheind complex
Alarmsysteem
24-uursbeveiliging
Garage
Privéparkeerplaats
Ref.nr: RSOR5378227
Prijs: € 585.000,-

Meer informatie ›››
Vrijstaande villa Los Flamingos € 585.000,-

Gelegen in de besloten urbanisatie Parque Botánico in Benahavís combineert deze elegante vrijstaande villa privacy, ruimte en een rustige natuurlijke omgeving. Omgeven door volwassen groen en open uitzicht richting zee en bergen biedt de woning een aantrekkelijke mediterrane levensstijl dicht bij golf en kust.

Het pand staat op een perceel van 400 m² en heeft circa 260 m² bebouwd verdeeld over twee verdiepingen. Er zijn een privétuin, meerdere zonnige terrassen en een privézwembad, ideaal om het hele jaar door buiten te ontspannen en te genieten van het klimaat.

Binnen beschikt de villa over drie ruime slaapkamers, elk met een eigen en-suite badkamer, plus een gastentoilet. Grote ramen en de zuidligging zorgen voor veel natuurlijk licht, terwijl airconditioning, een open haard, centrale verwarming en een alarmsysteem extra comfort en gemoedsrust bieden.

De woning is recent gemoderniseerd: de buitenzijde is opnieuw geschilderd en de badkamers, keuken en terrassen zijn gerenoveerd, waardoor het geheel fris en verzorgd aanvoelt. Een privégarage en extra parkeergelegenheid bij de entree maken het geheel compleet.

Bewoners van Parque Botánico hebben toegang tot uitgebreide gemeenschappelijke voorzieningen, waaronder buiten- en verwarmde binnenzwembaden, een kinderbad, fitnessruimte, sauna, Turks bad, jacuzzi, tennis-, paddle- en squashbanen, aangelegde tuinen, een café en restaurant bij het zwembad, en 24-uursbeveiliging met gecontroleerde toegang en camerabewaking.

De locatie is rustig maar praktisch, op slechts 10 minuten rijden van het strand, supermarkten, restaurants en verschillende golfbanen, terwijl San Pedro de Alcántara en Estepona ongeveer 20 minuten verderop liggen. Een uitstekende keuze als permanente woning of vakantieverblijf in een van de meest natuurlijke omgevingen van Benahavís.

Alternatieven

292386.jpg

Villa Benahavís € 612.000,-

Prijs € 612.000,-
Meer informatie
292239.jpg

Villa Elviria € 525.000,-

Prijs € 525.000,-
Meer informatie
289757.jpg

Villa La Cala Golf € 575.000,-

Prijs € 575.000,-
Meer informatie
1-7980e48d732b6fc85c14b43b94d2aa54.jpg?v=1739130177

Vrijstaande villa Alhaurín el Grande € 545.000,-

Prijs € 545.000,-
Meer informatie
Disclaimer | Links
Casadelmar maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie. Sluit
x